Головна » Новини

Новини

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

23 жовтня  2020 року у закладі освіти  відбулося засідання педагогічної ради.
Під час педагогічної ради були розглянуті питання:
1. Використання проектних технологій у навчально-виховному процесі: методика, пошук, результат.
2. Тимчасовий порядок організації освітнього процесу.
3. Формування здорового способу життя дітей – одне з головних завдань школи і сім’ї.
Педагогічна рада проходила у формі бесіда, обмін досвідом за круглим столом з дотриманням вимог протиепідемічної ситуації.  Саме такий варіант проведення ради обрали адміністрація закладу та педагоги.  Крім ґрунтовної доповіді було підготовлено ряд виступів.
Розмова на педраді була глибокою, гострою і чесною: про позитивне і реальні труднощі, про перевантаження учнів.   
Засідання педради пройшло активно, творчо, цікаво і мало високий коефіцієнт корисної дії для роботи методичних об’єднань для пошуку нових інноваційних форм роботи кожного вчителя задля формування ключових  компетенцій учнів. 
 
 
26.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Правила для здобувачів освіти під час канікул щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19

Як не захворіти на коронавірус…
Коронавірус – це тип вірусу. Як група, коронавіруси поширені в усьому світі. COVID-19 – це новий штам коронавірусу, вперше ідентифікований у місті Ухань, Китай, у січні 2020 року. Інкубаційний період COVID-19 становить від 2 до 14 днів. Це означає, що якщо людина почувається добре через 14 днів після контакту з кимось із підтвердженим коронавірусом, – вона не заразилася.
 
ОЗНАКИ ТА СИМПТОМИ COVID-19
Після контакту з інфікованим COVID-19 протягом 14 днів можуть з’явитися такі симптоми: кашель, задишка (ускладнене дихання), лихоманка (гарячка) Також можуть спостерігатися такі симптоми: біль у м’язах і суглобах, біль у горлі, діарея, кон’юктивіт, головний біль, втрата нюху та смаку
 
23.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Вивчаємо правила безпеки під час канікул

Канікули — час, коли діти часто залишаються без нагляду дорослих. Прогулянки наодинці або в компанії товаришів можуть завершитися травматично. Процес підготовки та проведення канікул у закладі загальної середньої освіти включає не лише відпочинок учнів, а й організацію позакласних (позашкільних) заходів щодо безпеки.
Дотримуйся правил дорожнього руху
Проходь по тротуару тільки з правого боку. Якщо немає тротуару, йди по лівому краю дороги, назустріч руху транспорту.
Дорогу переходь у тому місці, де вказана пішохідна доріжка або встановлено світлофор. Дорогу переходь на зелене світло.
Коли переходиш дорогу, дивись спочатку ліворуч, потім праворуч.
На проїжджій частині ігри суворо заборонені.
Не виїжджай на проїжджу частину на велосипеді.
Правила особистої безпеки на вулиці
Якщо на вулиці хтось іде чи біжить за тобою, а додому далеко, біжи у найближче людне місце: до магазину, автобусної зупинки.
Якщо незнайомі дорослі намагаються відвести тебе силою, чини опір, кричи, гукай на допомогу: "Допоможіть! Мене веде незнайома людина!"
Не погоджуйся ні на які пропозиції незнайомих дорослих.
Не проси додому незнайомих, якщо вдома немає нікого з дорослих.
Не грайся на дворі з настанням темряви.
Правила пожежної безпеки та поводження з електроприладами
Забороняється:
Кидати не загашені  сірники, недопалки в приміщеннях.
Включати в одну розетку велику кількість споживачів струму.
Використовувати несправну апаратуру і прилади.
Користуватися пошкодженими розетками.
Користуватися електричними прасками, плитками, чайниками без підставок з вогнетривких матеріалів.
Користуватися електрошнуром і проводами з порушеною ізоляцією.
Колупати у розетці ані пальцем, ані іншими предметами.
Самим лагодити й розбирати електроприлади.
Дозволяється:
У разі виникнення пожежі викликати пожежну охорону (101)
Використовувати всі наявні засоби для гасіння пожежі.
Подавати сигнал тривоги.
Зустрічати пожежників і повідомляти їм про вогнище пожежі.
Знати план евакуації на випадок пожежі.
Кричати й кликати на допомогу дорослих.
Рухатися повзучи або пригнувшись, якщо приміщення сильно задимлене.
Вивести з палаючого приміщення людей, дітей.
Накинути покривало на потерпілого.
Правила поведінки, коли ти один вдома
Відкривати двері можна тільки добре знайомій людині.
Не залишай ключ від будинку в не надійному місці
Не грай з гострими, колючими та ріжучими, легкозаймистими та вибухонебезпечними предметами, вогнепальною та холодною зброєю, боєприпасами.
Не вживай лікарські препарати без призначення лікаря, наркотики, спиртні напої, не кури і не нюхай токсичні речовини. Якщо ти втратив ключ - негайно сповісти про це батькам.

Правила спілкування по телефону
Не називай адресу або номер квартири.
Ніколи не називай номер свого телефону (можеш відповісти тільки "так" або "ні")
Не складай розмови з незнайомцями.

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я!
 
23.10.2020 | Aдмін | Читати далі

День захисника України

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Носівці , з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені такі заходи:

 - Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни;
  - «Козацькі забави» для учнів 5- 9 класів. Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах.
Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!
 
14.10.2020 | Aдмін | Читати далі

«Місячник цивільного захисту - 2020»

З 17.09 – 17.10 у закладі освіти  проходив “Місячник цивільного захисту”  
Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання цивільного захисту.
З метою організованого  проведення Місячника цивільного захисту було видано наказ керівника закладу  від 23.09.2020 року № 50, розроблено та затверджено план заходів, проведені інструктивні наради. Адміністрацією закладу  та працівниками у межах їх компетенції переглянуті нормативні,  розпорядчі документи з питань цивільного захисту, оновлено матеріали в куточку «Цивільний захист». Здійснювалася роз’яснювальна  робота  з метою пропаганди здорового, активного способу життя та проведення обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу COVID – 19. 
Класні керівники 1-9 класів провели години спілкування на теми:  «Сигнали небезпеки», «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій», «Надзвичайні ситуації воєнного характеру. Тероризм», «Небезпечна гра з вогнем», «Підозрілий предмет». Розроблено  Пам’ятку   «Як діяти учням і вчителям у випадку пожежі в школі» Практичні заняття «Ознайомлення з правилами одягання респіратора і ватно-марлевої пов’язки»,  « Відпрацювання навиків евакуації».
   Проведено нараду з педпрацівниками, опрацьовано листи МОН України «Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів» від 04.09.2014 р. № 1/9-444, «Щодо проведення уроків та виховних заходів з питань протимінної безпеки населення та дітей у ЗНЗ» від 19.08.2014 р. № 1/9-419, «Методичні рекомендації для проведення бесід з учнями ЗНЗ з питань: уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» від 30.07.2014 р. № 1/9-385.
Проведення в школі Місячника цивільного захисту сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, на момент виникнення пожежі у закладі освіти, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя дітей і юнацтва.
 
06.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Свято осені

Традиційно кожного року в закладі освіти с.Носівці  проводиться свято Осені.  Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів закладу. Ніхто не залишився осторонь, кожен мав  змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Всі класи блискуче попрацювали і внесли свою нотку, своє бачення світу у палітрі кольорів Чарівниці Осені.
 
06.10.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83
Всього новин: 494
Всі новини

Контакти