Головна » Про зарахування учнів до 1 класу у 2021 році

Про зарахування учнів до 1 класу у 2021 році

 Наказ про зарахування учнів до 1 класу, 2021-2022 н.р.

 

ПОРЯДОК  ЗАРАХУВАННЯ 

 

 

У  1-Й КЛАС  У 2021 РОЦІ

Наказ №367 МОН України від 16.04.2018 р.
Лист - роз'яснення до наказу  №367 
 
 
 Що потрібно зробити батькам, щоб дитина була зарахована до 
закладу освіти? 
 
 
До 31 травня подати заяву (зразок форми заяви) до школи.
 
Разом з заявою подаються:
 
- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являєтья оригінал);
 
- оригінал або копія медичної довідки за формою перивнної облікової докіментації № 086-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду";
 
- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас. 
 
   Крім того, заяви та документи до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.
 
У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
 
Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що  не виключає права батьків подати заяви після 15 червня на вільні місця.